Informace

Téma: “Na cestě obnovy”

“A nepřizpůsobujte se tomuto věku, nýbrž proměňujte se obnovou své mysli, abyste mohli rozpoznat, co je vůle Boží, co je dobré, Bohu milé a dokonalé.” Ř 12,2

Plakát DS 2019 ke stažení zde.

Popis ubytovacího areálu

Hotel dlouhé stráně se nachází v pohoří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600m a patří k obci Kouty nad Desnou. Je to asi 20 km severně od města Šumperk. Poloha hotelu je v klidném prostředí, okolní krajina je hornatá a lesnatá a poskytuje výborné podmínky pro aktivní odpočinek a letní turistiku. Hotelový komplex je tvořen dvěma budovami – dolní a horní. Všechny pokoje v hlavní budově jsou vybaveny sociálním zařízením, v horní budově je možnost levnějších pokojů, které mají pouze sprchu, WC je umístěno na patře pro více pokojů najednou. V areálu hotelu jsou různé společenské místnosti, kinosál s možností videoprogramů, hotelové fitness, sauna s bazénem, různé další sportovní vybavení, prolézačky pro děti a půjčovna kol.

Základní zásady pro přihlašování na
soustředění

Přihlašovací formulář naleznete na internetových stránkách www.acregistrace.cz.
PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE: Prosím nepřehlédněte, do 31. 5. 2018 se platí
poplatek 100 Kč. Od 1. do 30. 6. 2019 činí poplatek na dospělou osobu 200 Kč. Po odeslání formuláře je nutné zaplatit zálohu 500 Kč za každou dospělou osobu do sedmi dnů od přihlášení. Informace o platbě vám přijdou na vámi uvedený email.
Oficiální uzávěrka přihlášek je 30.6.2019. Přihlášení po tomto datu již nebude možné elektronicky, ale pouze ve výjimečných případech, po osobní domluvě s organizátory, a bude účtován poplatek 250 Kč.
Vašim požadavkům na ubytování se budeme snažit vyhovět, ale nikdy není možné splnit všechny. V takových případech vás budeme kontaktovat. Do poznámky v přihlášce prosím uveďte i případné pohybové nebo stravovací omezení.
Pokud by někdo zrušil svou přihlášku bez vážného důvodu (např. závažná změna zdravotního stavu), bude mu vrácena záloha snížená o storno poplatek. Storno poplatek bude činit 200 Kč na osobu při zrušení do konce května a 300 Kč po konci května. V případě jejího zrušení po 20. červnu je možno vrátit část zálohy pouze v mimořádných případech.

Příjezd a odjezd

Registrace bude probíhat v sobotu 13. 7. od 15:00 hod. Ubytovávat v pokojích rekreačního střediska je normálně možné od 14:00 hod a opustit ubytovací prostory (v sobotu 20. 7. ), je třeba do 10:00 hod. Vše záleží také na obsazení střediska hosty před námi i po nás. To však prozatím není známo, proto tyto informace budou upřesněny později. Pokud jde o vlakové spojení – vlaková stanice je umístěna přímo pod střediskem.

Pro ty, kdo pojedou vlastním autem, je zde stručný popis trasy: Přijedete do Šumperka a z něj pak směrem na Jeseník přes Velké Losiny a Loučnou nad Desnou. Zhruba 20 km od Šumperka přijedete do městečka Kouty nad Desnou. Tam na úrovni vlakové stanice zabočíte doleva serpentinami do kopce již přímo k budovám hotelu.

Ubytování a stravování

Druhy pokojů, které máme k dispozici, jsou patrné z tabulky ceníku ubytování. Stravování bude probíhat tak, že budeme obslouženi u stolů.
Každý přihlášený účastník bere na vědomí, že pro zdárný průběh společného soustředění je nutno respektovat a dodržovat jeho řád.

Ceny za pobyt a stravu

Děti do tří let (včetně) bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma. Cenová kategorie dětí se týká dětí ve věku 4 – 13 let (včetně). Ceny pro dospělé platí pro všechny starší 14ti let. Věková kategorie každého hosta bude určena jeho věkem v den nástupu do hotelu.

UBYTOVÁNÍ

Hlavní budova
 • dospělá osoba (od 15ti let výše): 350 Kč os/noc
 • dítě do 13ti let (včetně): 180 Kč os/noc
Horní budova
 • pokoj se sprchou a WC
  • dospělá osoba: 250 Kč os/noc
  • dítě do 13ti let (včetně): 150 Kč os/noc
 • nový pokoj se sprchou a WC
  • dospělá osoba: 270 Kč os/noc
  • dítě do 13ti let (včetně): 170 Kč os/noc
 • Pokoj pouze se sprchou, ale bez WC
  • dospělá osoba: 220 Kč os/noc
  • dítě do 13ti let (včetně): 140 Kč os/noc
 • Děti do 3let (včetně) bez nároku na lůžko zdarma.
 • Děti do 3let (včetně) na lůžku: 90 Kč/noc
 • Za zapůjčení postýlky: 90 Kč/noc.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj:  + 150,- Kč za noc.

STRAVA

Strava dospělý

Snídaně: 70 Kč
Oběd: 100 Kč
Večeře: 80 Kč

Dětská strava

Snídaně: 50 Kč
Oběd: 70 Kč
Večeře 60 Kč

Se stravou se bude začínat v den příjezdu večeří a končit v den odjezdu snídaní.